archiv

14.06 2024

Pro Město Ostrov jsme vypracovali studii bytového domu, který by měl nahradit starou stanici dobrovolných hasičů Ostrov. Touto stavbu by měl být dokončen projekt obnovy historické části Ostrova. více »

03.06 2024

Dokončili a předali jsme hmotovou a územní studii pro výstavbu nové budovy následné péče, s požadavkem na 47 lůžek, v areálu příspěvkové organizace Zařízení následné rehabilitační a hospicové péče, p.o., Nejdek.

13.11 2023

V Ostrově byla otevřena nová prodejna společnosti JYSK. Stavba byla realizována na základě projektové dokumentace vypracované projektanty naší společnosti. více »

14.06 2023

Pohřební kaple sv. Anny v Posvátném okrsku v Ostrově se dočká opravy. Na základě výsledku výběrového řízení provede naše společnost I. etapu stavebních úprav, které se týkají exteriéru kaple a teréních úprav.

05.06 2023

Z bývalého sídla správy Lesní společnosti Stříbro a.s. v Horní Blatné bude bytový dům. Pro majitele jsme vypracovali projektovou dokumentaci a vyřídili stavební povolení. Realizace stavebních úprav bude zahájena co nejdříve.

29.05 2023

V brzké době zahájíme stavební práce na akci "Oprava mostu přes řeku Bystřici v Zámeckém parku v Ostrově". Investorem oprav je Město Ostrov a práce by měly být dokončeny v tomto kalendářním roce. Bohužel se oprava neobejde bez úplného uzavření mostu.

26.05 2023

Není to tak dávno, co jsme investorovi předali dokončenou projektovou dokumentaci včetně vydaného stavebního povolení pro výstavbu prodejní haly JYSK v Ostrově a hala už v obchodní zóně stojí. více »

16.03 2023

Na základě výsledku výběrového řízení jsme získali zakázku na zpracování kompletní projektové dokumentace přestavby bývalého celního prostoru a jeho okolí na hraničním přechodu Boží Dar - Oberwiesenthal, včetně na něm se nacházejících objektů. více »

28.02 2023

Rekonstrukce Myslivny v Ostrově spěje do finále. V památkově chráněném objektu rekonstrukcí vzniklo 10 nájemních bytů a výstavní prostor pro stálou expozici porcelánu. více »

24.02 2023

Společnosti InterCora, spol s r.o. jsme předali dokončenou projektovou dokumentaci v podrobnostech pro provádění stavby, včetně stavebního povolení, pro výstavbu nové prodejní haly v nákupním centru v Ostrově. více »

06.12 2022

V Jáchymově byla dokončena rekonstrukce bytového domu na Slovanech, kterou provedla společnost METALL QUATRO spol. s r. o. dle námi vypracované projektové dokumentace. více »

20.06 2022

Pro soukromého investora jsme dokončili rekonstrukci objektu a přístavbu prodejny kol značky CUBE v Karlových Varech, Západní ulici. více »

21.03 2022

Na základě výsledku výběrového řízení získala naše společnost zakázku na vypracování projektové dokumentace pro stavební povolení a projektové dokumentace pro provádění stavby na akci "Revitalizace areálu Sokolovského zámku - Stavební úpravy SV křídla a části SZ křídla - 1.NP a 2.NP". Navážeme tak na předchozí spolupráci s Muzeem Sokolov, které tuto nemovitost spravuje.

11.03 2022

V Ostrově se plánuje rozšíření komerčního centra. V současné době je v našem ostrovském ateliéru zpracovávána projektová dokumentace na novou prodejní halu pro prodejnu nábytku společnosti Jysk. více »

25.02 2022

Další projektovou dokumentaci, kterou jsme dokončili a předali investorovi je "Projektová dokumentace na rekonstrukci původní budovy zařízení následné rehabilitační péče" v Nejdku.

11.08 2021

S Městem Ostrov jsme na základě výsledku výběrového řízení podepsali slouvu o dílo na realizaci rekonstrukce objektu č.p.225 Ostrov. "Objekt Myslivna, Ostrov – Rekonstrukce památkově chráněného objektu, Jáchymovská 225 - Přestavba na byty". Stavební práce mají být dokončeny do konce roku 2022. více »

26.07 2021

Kromě nemocnic Ostrov a Sokolov jsme navázali spolupráci s Nemocnicí Roudnice nad Labem s.r.o. Zpracováváme pro ni projektovou dokumentaci pro stavební povolení v podrobnostech pro provedení stavby pro oddělení NIP (20-26 lůžek).

16.07 2021

Na základě výběrového řízení byla naše společnost vybrána ke zpracování projektové dokumentace pro územní rozhodnutí a stavební povolení v podrobnostech pro provedení stavby "Novostavba městské sauny s wellness" v Ostrově. Pojektová dokumentace bude vycházet ze studie, kterou vypracovali taktéž naši projektanti. Investorem je Město Ostrov. Jedná se tedy o další krok k celkové rekonstrukci městského koupaliště v Ostrově. více »

25.05 2021

Pro soukromého investora jsme dokončili studii objektu pro ubytování sportovců na Božím Daru. více »

30.04 2021

I když Ostrovská nemocnice změnila majitele, naše vzájemná spolupráce pokračuje i nadále. V současné době jsme vypracovali a předali dvě projektové dokummentace ke stavebnímu povolení v podrobnostech pro provádění stavby. Jedná se o stavební úpravy oddělení NIP II 2. NP budovy A3 a oddělení DIOP taktéž v 2.NP ale budovy A2.

07.04 2021

Další objekt historické části města Ostrov se začíná probouzet do krásy. Dům č.p.225 - Myslivna má krásnou novou střechu, kterou jsme v měsíci březnu dokončili na základě naší projektové dokumantace. Dalším krokem by měla být přestavba objektu na byty. více »

10.11 2020

Od turistické sezony roku 2021 budou moci návštěvníci i personál štoly Johannes u Zlatého Kopce využít nový obslužný objekt, jehož novostavbu jsme zahájili. Projektová dokumentace na realizaci byla vypracována našimi projektanty a investorem této akce je Montanregion Krušné hory - Erzgebirge, o.p.s. více »

12.10 2020

Na Božím Daru jsme pro soukromého investora dokončili kompletní stavbu apartmánového domu. Realizace stavby probíhala dle našimi projektanty vypracované projektové dokumentace. více »

21.09 2020

V současné době provádíme stavební práce v prostorách sauny bazénového centra KV Arény. Dodávku samotné sauny zajiťuje společnost 4 SPA s.r.o. Vše je prováděno dle projektové dokumentace vypracované naší společností. více »

27.07 2020

Nemocnice Sokolov má nové operační sály. Dle projektové dokumentace vypracované našimi projektanty a pod jejich autourský dozorem byly dokončeny stavební úpravy 4.NP pavilonu B nemocnice Sokolov, chráněné únikové cesty a stavební úpravy objektu trafostanice. Stavební práce prováděla společnost GEOSAN GROUP a.s., investorem byl Karlovarský kraj. více »

09.06 2020

Stavební činnost v Božím Daru už je opět v plném proudu. Realizujeme tu hned několik novostaveb a rekonstrukcí pro soukromé investory. více »

22.05 2020

Po úspěšné účasti ve výběrovém řízení a následném zadání zakázky právě dokončujeme a připravujeme k předání projektovou dokumentaci k provedení stavby "Karlovy Vary - Drahovice - rekonstrukce objektu střelnice" pro Krajské ředitelství policii Karlovarského kraje.

15.05 2020

Město Ostrov vyhlásilo veřejnou zakázku na rekonstrukci střešní konstrukce objektu č.p.225 v Jáchymovské ulici - Myslivna. Výběrového řízení na tuto zakázku jsme se zúčastnili a zakázku získali. V nejbližších dneh proto zahájíme práce na opravě krovu, střechy a stropu nad 2.NP tohoto historického objektu.

10.03 2020

Po projektové dokumentaci na realizaci oprav domku hrázného u přehrady Březová, jsme pro insvestora, Povodí Ohře, dokočili další projek, tentokrát na realizaci oprav domku hrázného u vodní nádrže Stanovice.

12.02 2020

Pro Město Cheb jsme dokončili další projektovou dokumentaci. Tentokrát jde o architektonickou studii dispozice bytů "Bytový dum Evropská 41, Cheb", která řeší návrh úpravy bytů v památkově chráněném objektu obchodního a bytového domu z roku 1913. více »

06.02 2020

Na Božím Daru byl dokončen apartmánový dům pro soukromého investora. Projektatnti z našich atelierů vypracovali pro realizaci této stavby kompletní projektovou dokumentaci a zajistili veškerou inženýrskou činnost. Zároveň naše společnost zrealizovala hrubou stavbu objektu. více »

10.01 2020

V závěru loňského roku proběhla kouladace stavebních úprav objektu " Vila Jáchymov". Stavební úpravy tohoto krásného domu, včetně kompletní projektové dokumentace a inženýrské činnosti, provedla pro soukromého investora naše společnost. více »

26.11 2019

Jedna z dalších projektových dokumentací, kterou dokončili a Městu Ostrov předali naši projektanti je Studie využití objektu v Ostrově, Jáchymovská 225 - Myslivna, s využitím pro bytové potřeby města. více »

21.11 2019

Dětská olympiáda může začít. Pro LK Slovan KV z.s. jsme dokončili realizaci výstavby objektů pro rozhodčí a pracovní stroje v areálu Jahodové Louky u Božího Daru, kde bude probíhat část závodů IX. zimní olympiády dětí a mládeže. více »

19.11 2019

NEFUNČNÍ PEVNÉ LINKY Omlouváme se všem naši zákazníkům, ale v ateliéru Ostrov nám dosloužila telefoní ústředna, tudíž jsou všechna pevná telefoní čísla již delší dobu nefunkční. Bohužel spolupráce s naším operátorem není taková jako bychom si představovali a tak nefunkčnost Ostrovských pevných linek ještě chvilku potrvá. Prosíme o použití mobilních telefoních kontaktů. Děkujeme

09.10 2019

Městu Cheb jsme předali dokončenou projektovou dokumentaci v podrobnostech pro provádění stavby „PD –Objekt Koželužská 1942/23 – vodovodní a kanalizační přípojka“, včetně vyřízeného územního rozhodnutí.

27.09 2019

V Božím Daru panuje čilý stavební ruch. Naše společnost tu realizuje hned několik novostaveb a provádí i rekonstrukce stávajícíh objektů. více »

19.08 2019

Ve Svatavských strojírnách jsme dokončily rekonstrukci stávající haly, která byla rozšířena o dvě nové haly kde se nachází lakovna a zámečna. více »

22.07 2019

Na Božím Daru jsme soukromým investorům vyprojektovali a postavili další tři rodinné domy. více »

19.07 2019

V lednu 2020 bude Karlovarský kraj hostit Hry IX. zimní olympiády dětí a mládeže. Mnohá sportoviště proto musí projít úpravami, aby zvládla nápor dětských závodníků. Jedním takovým je i areál "Jahodová Louka" u Božího Daru. Proto jsme pro majitele areálu LK Slovan KV z.s. vypracovali projektovou dokumentaci na nové objekty pro rozhodčí a pracovní stroje, aby se i tento areál mohl stát dějištěm těchto zimních her. více »

10.04 2019

Dokončili a předali jsme projektovou dokumentaci " Pobytové zařízení sociálních služeb - domov se zvláštním režimem" pro Nemocnici Ostrov.

14.03 2019

Na Božím Daru jsme pro soukromého investora dokončili rekonstrukci apartmánového domu. více »

25.02 2019

Polyfunkční dům Sokolov, Křížová č.p.121, ve kterém sídlí náš sokolovský ateliér projde stavební rekonstrukcí. Více na: http://jurica.cz/sokolov/ více »

25.02 2019

V Jáchymově jsme zahájili stavební úpravy objektu v Lidické ulici. Objekt by po rekonstrukci měl sloužit jako apartmánový dům.

15.01 2019

Naši projektanti ze sokolovského ateliéru pracují na projektové dokumentaci k realizaci oprav domku hrázného u přehrady Březová. Objednatelem této dokumentace je státní podnik Povodí Ohře.

14.12 2018

Pro Město Jáchymov zpracováváme projektovou dokumentaci na Stavební úpravy bytového domu Jáchymově, Na Slovanech 545. Jedná se o projektovou dokumentaci ke stavebnímu povolení v podrobnostech pro provádění stavby. více »

04.12 2018

Kostel svatého Jana Křtitele ve Skalné se pyšní novou fasádou a střechou, veškeré práce na jeho opravě byly naší společností ukončeny. Generální vikář plzeňského biskupství Krzysztof Dędek požehnal nově opravenému kostelu a ten opět slouží svému účelu. Více na stránkách farnosti: https://www.farnostskalna.cz/ více »

19.10 2018

Další projektovou dokumentací kterou vypracovali naši projektanti, je projektová dokumentace apartmánového domu na Božím Daru, kterou si u nás objednal soukromý investor. více »

05.10 2018

Pro Nemocnici Sokolov jsme vypracovali projektovou dokumentaci pro stavební opravy v1.NP a 2.NP pavilonu A – sociální zařízení na pokojích.

01.08 2018

Společnost SWIETELSKY stavební s.r.o. dokončila, dle naší projektové dokumentace, rekonstrukci objektu čp.617 Ostrov. Po této rekonstrukci bude bývalá ubytovna sloužit jako Komunitní dům pro seniory (KoDuS) s kapacitou 18 bytových jednotek. Investorem této akce je Město Ostrov. více »

23.07 2018

V budově jáchymovské radnice jsme pro Město Jáchymov dokončili práce na akci „Rekonstrukce historických prostor radnice na expozici knihovny latinské školy“. Projekt byl částečně financován prostřednictvím dotací z Fondů EU, konkrétně z Programu spolupráce na podporu přeshraniční spolupráce 2014-2020 mezi Českou republikou a Svobodným státem Sasko. více »

28.06 2018

Stále probíhá rekonstrukce kulturní památky, kostela sv. Jana Křtitele ve Skalné. více »

19.06 2018

V Ostrovském atelieru pracujeme na projektové dokumentaci k územnímu řízení „Novostavba skladové haly v areálu REALISTIC a.s., Karlovy Vary“.

07.06 2018

V Toulkách karlovarským krajem se objevují stavby na jejichž rekonstrukcích se projekčně nebo samotnou realizací podepsala naše společnost. Palác princů, zámek Ostrov, stavby Posvátného okrsku a Mírové náměstí. více »

28.05 2018

V ateliéru Sokolov naši projektanti dokončují projektovou dokumentaci k územnímu řízení, stavebnímu povolení a realizaci stavby „Novostavba obslužného objektu Klínovec“. Investorem této akce je Město Boží Dar. více »

23.05 2018

Naše společnost podpoří charitativní projekt „Benefiční den s Toničkou“, který se koná 9. 6. 2018 na Velkém Rybníku. I vy můžete přijít a podpořit tříletou Toničku Braunreiterovou a její rodinu, která spolu s dalšími zajišťuje její léčbu a péči. Tonička je postižena kvadruspastickou formou dětské mozkové obrny s dalšími komplikacemi a její léčba je velmi nákladná. Přijďte si užít nabitý program a podpořit Toničku. více »

21.05 2018

Pro soukromého investora zpracováváme kompletní projektovou dokumentaci „Novostavba apartmánů na Božím Daru“, tj. studii, PD k územnímu řízení, PD ke stavebnímu povolení a PD k realizaci stavby. více »

14.05 2018

Městu Kraslice jsme předali studii parkovacího domu v Kraslicích. více »

23.04 2018

V areálu Svatavských strojíren s.r.o. provádí naše společnost rekonstrukci a přístavbu výrobní haly. Stavební práce jsou realizovány dle projektové dokumentace, kterou vypracovali naši projektanti. Dílo by mělo být dokončeno do konce roku 2018. více »

01.12 2017

Předali jsme PD k ohlášení stavby v podrobnostech pro provádění stavby na akci "Stavební úpravy stravovací části LH Curie, Agricolovo nám. 1036, Jáchymov“ – Investor Léčebné lázně Jáchymov a.s

27.11 2017

Pro soukromého investora jsme dokončili projektovou dokumentaci k územnímu i stavebnímu řízení rekreačního objektu Velký Rybník. více »

14.11 2017

Pro Město Hroznětín jsme dokončili a předali projektovou dokumentaci, na zaměření stavebních konstrukcí a stavebně technický průzkum, kaple v Bystřici (st.p.č.23)

02.10 2017

Lázeňský hotel Curie v Léčebných lázních Jáchymov, čeká rekonstrukce stravovací části hotelu. Naše projekční kancelář nyní pracuje na projektu úprav.

29.09 2017

V Karlových Varech – Doubí nyní naše společnost pracuje na novostavbě dalšího rodinného domu. více »

27.09 2017

Provádíme stavební práce na projektu pro MÚ Jáchymov ,,Historická radnice v Jáchymově jako multifunkční společenské centrum – Expozice montánního dědictví''.

27.09 2017

Dokončuje se novostavbu rodinného domu p.p.č. 1112/24, 1109/9A, 1109/8 na Božím Daru, podle námi vypracovaného projektu.

27.09 2017

Dokončujeme novostavbu rodinného domu p.p.č. 1112/16 na Božím Daru. více »

27.09 2017

Dokončujeme novostavbu rodinného domu p.p.č. 1112/23 na Božím Daru. více »

25.09 2017

Naše společnost vyhrála ve výběrové řízení zakázku na rekonstrukci kulturní památky, kostela sv. Jana Křtitele ve Skalné u Chebu. Stavební práce budou zahájeny v říjnu 2017, termín dokončení je září 2018.

23.05 2017

Na základě vítězství ve výběrovém řízení, zahájila naše společnost práce na realizaci veřejné zakázky "Rekonstrukce historických prostor radnice na expozici knihovny latinské školy". Práce budou dokončeny nejpozději do 31.3.2018.

19.04 2017

V Ostrově začala fungovat nová výjezdová základna Zdravotní záchranné služby Karlovarského kraje. více »

03.03 2017

Přístavba tělocvičny u Základní školy J. V. Myslbeka v Ostrově, to je studie, kterou jsme dokončili pro Město Ostrov. více »

20.02 2017

I Nemocnice Ostrov si u naší společnosti zadala studii a to studii lékárny v areálu Ostrovské nemocnice. více »

13.02 2017

V návaznosti na architektonickou studii rekonstrukce stávající restaurace a hotelu Myslivna a přístavbu pivovaru v Ostrově si Město Ostrov u naší společnosti zadalo i vypracování studie "Rekonstrukce hasičské zbrojnice Ostrov". více »

08.02 2017

Pro muzeu Sokolov jsme dokončili studii a návrh interiéru sklepu zámku v Sokolově více »

26.10 2016

V Ostrově se mohou těšit na novou stanici záchranné služby, která je situována v areálu složek IZS na Jáchymovské ulici (bývalé zahradnictví). Její výstavbu zajišťuje naše společnost a stavba by měla být dokončena v průběhu měsíce února 2017 více »

19.10 2016

V sokolovské nemocnici jsme dokončili stavební úpravy v 1.NP pavilonu "A" a byla zde vybudována nová lékárna. více »

07.07 2016

Další projektové dokumentace, které jsme vypracovali a předali investorovi jsou Nemocnice Sokolov - Operační trakt, Nemocnice Sokolov - gynekologicko-porodniceké oddělení, Nemocnice Ostrov - oddělení DIOP - A2. více »

07.06 2016

Město Ostrov plánuje rozšíření zázemí zimního stadionu. Za tímto účelem jsme vyprojektovali Architektonickou studii "Přístavba Zimního stadionu Ostrov, ul. Vančurova 1437, Ostrov" více »

24.05 2016

Nemocnice Ostrov má nové oddělení - oddělení respitních, paliativních a odlehčovacích lůžek (ORPOL) více »

20.05 2016

Pro Město Ostrov jsme vypracovali další architektonickou studii. Jedná se o studii objektu č.p. 48 Staré náměstí v Ostrově více »

20.04 2016

V současné době dokončujeme stavební úpravy v objektu polikliniky KV Dent, Karlovy Vary. více »

10.03 2016

Dokončili a předali jsme architektonickou studii na rekonstrukci stávající restaurace a hotelu Myslivna a přístavbu pivovaru v Ostrově. více »

03.02 2016

Pro město Ostrov jsme vypracovali studii nové sportovní haly na p.č. 802/1, 802/3, 1071, Ostrov více »

26.01 2016

V současné době zpracováváme několik projektových dokumentací na rodinné domy v Božím Daru. více »

22.01 2016

Město Ostrov má novou kliniku psychiatrického výzkumu a rehabilitace. Ta byla společností GEOSAN GROUP a.s. dokončena v prosinci 2015. Naše společnost zpracovala na tyto stavební úpravy kompletní projektovou dokumentaci od prvotní studie až po projektovou dokumentaci mobiliáře. více »

21.01 2016

Další stavbu, kterou jsem dokončili a předali v říjnu 2015, jsou stavební úpravy gynekologicko porodnického oddělení nemocnice Sokolov. Stavba byla realizována dle projektové dokumentace zpracované našimi projektanty a investorem byl Karlovarský kraj. více »

11.09 2015

7.9.2015 jsme předali dokončenou stavbu "Zateplení budovy B, nemocnice Sokolov". Investorem stavby byl Karlovarský kraj a realizace stavby probíhala dle projektové dokumentace vypracované naší společností. více »

03.07 2015

Nemocnice Sokolov má nový parkovací dům, který od 1.7.2015 slouží návštěvníkům. Stavbu tohoto parkovacího domu a přístavbu centrálního registru realizovala společnost SUAS - stavební s.r.o. dle projektové dokumentace vypracované naší společností. více »

30.06 2015

Publikace o zámku Ostrov

V Souvislosti s celkovou rekonstrukcí zámku Ostrov a pro přiblížení celé památky široké veřejnosti s důrazem na historickou hodnotu celého zámeckého komplexu , vydalo Město Ostrov dvě publikace „ZÁMEK OSTROV Průvodce zámkem v Ostrově„ a „PRŮVODCE EXPOZICEMI ZÁMKU V OSTROVĚ“. více »

15.06 2015

Dalšími stavebními úpravami v rámci celkové revitalizace nemocnice Sokolov, které bude naše společnost realizovat jsou "Stavební úpravy pavilonu B 1.NP - odd. SONO". Investorem těchto stavebních úprav je Nemos Sokolov s.r.o. a projekt zpracovali naši projektanti.

08.06 2015

Naše stavba "Rekonstrukce zámku Ostrov" byla odbornou porotou oceněna jako nejlepší stavba Karlovarského kraje 2015. Stavbu jsem nejenom realizovali, ale prováděli jsme i veškeré projekční a inženýrské práce.

08.06 2015

Zahájili jsme realizaci stavebních prací na dalším oddělení nemocnice Sokolov a to oddělení gynekologicko-porodnické. Smlouvu o dílo na realizaci těchto stavebních prací jsme uzavřeli s Karlovarským krajem na základě výsledu výběrového řízení. Stavební práce se budou realizovat dle projektové dokumentace vypracované naší společností a mají být dokončeny v říjnu 2015.

05.06 2015

Stavební úpravy objektu, U nemocnice 1345, Ostrov. Lůžkové pracoviště psychiatrického výzkumu a rehabilitace

Na základě námi vypracované projektové dokumentace provádí v současné době společnost GEOSAN GROUP a. s. v Ostrově stavbu : „Stavební úpravy objektu, U nemocnice 1345, Ostrov. Lůžkové pracoviště psychiatrického výzkumu a rehabilitace“ Jedná se o přestavbu nevyužívané budovy bývalého skladu na pracoviště psychiatrického výzkumu a rehabilitace. Investorem stavebních úprav je společnost OSTROV ZDRAVÍ, o.p.s. více »

04.06 2015

I Vy můžete pomoci. Benefiční den s Honzíkem a U2 Revival Bandem 13.6.2015. Bohatý program. Začátek v 10:30 na Velkém rybníku.

24.05 2015

Další projektovou dokumentací, kterou zhotovujeme pro NEMOS SOKOLOV s.r.o. je projektová dokumentace „Nemocnice Sokolov, stavební úpravy 4.NP pavilonu „B“ – Operační trakt“ v rozsahu PD ke stavebnímu povolení v podrobnostech pro provádění stavby.

24.05 2015

V současné době dokončujeme projektovou dokumentaci pro stavební povolení v podrobnostech pro provádění stavby, pro NEMOS SOKOLOV s.r.o. na akci „Nemocnice Sokolov, Pavilon „E“, 3.NP, pravá část, gynekologicko – porodnické oddělení.

24.05 2015

Další zakázkou kterou realizujeme pro Karlovarský kraj a to na základě výběrového řízení je stavba „Zateplení budovy „B“, nemocnice Sokolov“. I na tuto stavbu jsme zpracovali projektovou dokumentaci. Stavba bude dokončena v září 2015.

24.05 2015

Na konci února 2015 jsme předali dokončenou stavu „Nemocnice Sokolov, stavební úpravy 1.NP pavilonu „B“ – ARO“. Stavební úpravy byly realizovány na základě námi vypracované projektové dokumentace. Investorem této zakázky je Karlovarský kraj.

24.05 2015

Majitel a provozovatel ostrovské nemocnice, společnost NEMOS PLUS s.r.o., od nás v měsíci dubnu 2015 převzala další realizovanou stavbu „Stavební úpravy objektu č.p.1449. U nemocnice 1161 Ostrov“

15.05 2013

Na zámku Ostrov se činí nejenom stavební a profesní dělníci, ale svou práci zde provádějí i restaurátoři. Při odstraňování výmaleb byly v některých částech zámku objeveny původní historické výmalby, které se nyní v součinnosti s Národním památkovým ústavem restaurují.

04.03 2013

Městu Ostrov jsme předali dokončenou projektovou dokumentaci pro provedení stavby na akci "Realizace úspor energie - Zateplení objektu a výměna oken MŠ Palackého 1035, Ostrov".

05.12 2012

Začátkem listopadu byla slavnostně otevřena krytá tribuna fotbalového areálu TJ Baník Habartov, která byla vybudována na základě námi vypracované projektové dokumentace.

06.09 2012

Před dokončením je i stavba rodinného domu na Božím Daru, který je realizována dle projektové dokumentace našich projektantů.

21.08 2012

V současné době dokončujeme stavební úpravy objektu ve Školní ulici č.p.800 v Kynšperku nad Ohří. Jedná se o víceúčelový objekt s byty i nebytovými prostory.

19.07 2012

Stavební práce na Zámku Ostrov již běží naplno. Naše společnost vyhrála výběrové řízení a byly zahájeny práce na této významné zakázce. Rekonstrukce je rozděla do čtyř etap.

10.07 2012

Stavba Karlovarského kraje 2012 - ocenění pro naše projektanty.

29.03 2012

Dalším projektem který jsme dokončili pro Nemocnici Sokolov je projekt "Revitalizace nemocnice v Sokolově - Studie komplexního architektonického řešení fasád ".

16.09 2011

Sokolovská nemocnice slaví 100 leté výročí. Dne 17.9.2011 i za našeho finančního přispění, pořádá benefiční akci v Lesoparku Bohemie Sokolov.

30.08 2011

V průběhu prázdnin jsme dokočili a předali Městu Jáchymov projektovou dokumentaci pro provedení stavby, "Revitalizace části náměstí Republiky jako východiska Stříbrné stezky" .

24.08 2011

Nemocnice v Ostrově má nový bezbariérový vstup do objektu vybudovaný dle naší projektové dokumentace.

27.05 2011

Projektová dokumentace na stavební úpravy Kavárny v nemocnici Sokolov byla dokončena a předána investorovi a byly zahájeny stavební práce na realizaci tohoto projektu.

26.05 2011

Celková rekonstrukce objektu čp.4 v obci Šipín v Přírodním parku Úterský potok probíhá dle námi zpracované projektové dokumentace a bude v nejbližší době dokončena.

03.05 2011

V nejbližších dnech předáme objednateli, Českému svazu požárního sportu, vypracovanou studii na víceúčelovou sportovní halu pro dětské, mládežnické i dospělé týmy požárního sportu, školní, atletické a hasičské kolektivy, handicampované sportovce a míčové hry.

18.04 2011

Naši projektanti pracují na projektové dokumentaci pro provedení stavby, pro Město Jáchymov, "Revitali- zace části náměstí Republiky jako východiska Stříbrné stezky" .

11.03 2011

Další projektovou dokumentací, kterou dokončujeme pro Město Ostrov, týkající se zámku v Ostrově, je projektová dokumentace "Revitalizace části zámku pro zatraktivnění občanské vybavenosti".

08.03 2011

Dokončili jsme projektovou dokumentaci k územnímu řízení, pro žádost o stavební povolení a pro realizaci stavby na další rodinný dům na Božím Daru.

04.03 2011

Nemocnici v Sokolově dostala do pronájmu společnost NEMOS SOKOLOV s.r.o. Jako priority v oblasti stavebních úprav si tato společnost stanovila komplexní modernizaci pavilonu F, kde je umístěn stravovací provoz a centrální sklady a vybudování kavárny pro klienty nemocnice v Pavilonu C. Na obě akce jim v současné době zpracováváme projektovou dokumentaci.

28.02 2011

Pro Město Ostrov dokončujeme hned několik projektových dokumentací pro provedení stavby, týkající se Historického Ostrova 3 - Zámek Ostrov. Jednou z nich je projektová dokumentace " Zámek Ostrov - stavební úpravy, zastřešená dvorana zámku, Jáchymovská č.p. 171 Ostrov.

21.02 2011

Rekonstrukce Paláce princů, která je prováděna na základě projketové dokumentace zpracované naší společnoostí, pokračuje i v tomto roce, kdy by měla být zdárně ukončena a budova by měla začít sloužit jako Městská knihovna Ostrov.

16.02 2011

Stále pracujeme na jedné z největších zakázek naší společnosti Výstavba nových hal a rekonstrukce stávajících objektů v areálu společnosti REALISTIC, na kterou jsme zpracovali kompletní projektovou dokumentaci včetně inženýrských činností a nyní realizuje samotné stavební práce.

07.02 2011

I v roce 2011 pokračuje naše spolupráce se společností NEMOS plus s.r.o., která provozuje Nemocnici Ostrov. Vypracovali jsme pro ni Studii na akci "Stavební úpravy objektu U Nemocnice 1345, Ostrov. Lůžkové pracoviště psychiatrického výzkumu". Dalším krokem této spolupráce je vypracování projektové dokumentace ke stavebnímu povolení a pro provedení stavby na tuto akci.

05.01 2011

V závěru roku 2010 jsme dokončili a předali Městu Jáchymov projektovou dokumentaci pro stavební povolení na "Stavební úpravy prostor základní školy na nízkoprahové centrum a zařízení pro poskytování pečovatelských služeb" v Základní škole Marie Curie Sklodowské v Jáchymově.

04.08 2010

Finančně jsme příspěli na realizaci benefiční akce "Loučení s létem", kterou pořádala Nemocnice Ostrov v prospěch jejího dětského oddělení .

20.08 2010

Po vydání stavebního povolení jsme zahájili a nyní realizujeme stavební úpravy výrobního areálu Realistic a.s.

04.08 2010

Pro Nemocnici Ostrov zpracováváme několik projektových dokumentací na různé stavební úpravy v areálu nemocnice.

03.08 2010

Bylo zahájeno územní řízení o umístění stavby "Novostavba objektu vybavení a služeb pro Ski areál Neklid na p.p.č. 1586/11 a st.p.č.1858 k.ú. Jáchymov" Projektovou dokumentaci k tomuto územnímu řízení vypracovali naši projektanti. Tato stavba by měla nahradit stávající a již dosluhující objekt "Rumburak".

28.07 2010

Pracujeme na desítkách projektových dokumentací pro realizaci úspor energie dle program Státního fondu životního prostředí ČR - Zelená úsporám a zároveň akce pro úspory energie realizujeme.

14.07 2010

Stalo se již pravidlem, že sponzorujeme závody Xterra v Ostrově a ani letošní ročník nebyl vyjímkou.

29.04 2010

Po dokončení projektové dokumenta- ce jsme jménem investora požádali o vydání stavebního povolení na "Stavební úpravy domu č.p. 4, Šipín na st.p.č. 59/2, k.ú. Okrouhlé Hradiště"

21.04 2010

Pro město Jáchymov jsme dokončili projektovou dokumentaci k územnímu řízení i ke stavebnímu povolení na vybudování dětského hřiště u kostela v Jáchymově.

19.04 2015

Současně s rekonstrukcí budovy Radnice Boží Dar byly restaurovány věžní hodiny. Při provádění restaurátorských prací nebyla narušena původní podoba hodinového stroje, vše je zachováno v původní podobě z roku 1884.

19.03 2010

Dokončili jsme a předali investorovi, Městu Ostrov, projektovou dokumentaci ke stavebnímu řízení na akci " Zámek Ostrov - stavební úpravy, expozice Ostrovsko a hornictví, Jáchymovská ul. č.p.1 a č.p. 245.

11.03 2010

Lyžaři se dočkali. Zařátkem roku 2010 byla uvedena do provozu sedačková lanovka Klement na Neklidu u Božího Daru. Stavba lanové dráhy byla provedena za naší částečné účasti a na základě projektové dokumentace vypracované naší společností.

05.03 2010

Společnost JURICA a.s. je v rámci dotačního programu Zelená úsporám Státního fondu životního prostředí ČR zapsaná do "Seznamu dodavatelů". Zpracujeme vám projekt, podáme žádost o dotaci a provedeme realizaci stavebních opatření na úsporu energie.

19.02 2010

Po dokončení projektové dokumentace a inženýrských prací jsme v zastoupení investora, Města Boží Dar, požádali o stavební povolení a rozhodnutí o umístění stavby pro 2.etapu výstavby Božího Daru.

18.02 2010

Radnice na Božím Daru, sídlo Městského úřadu a infcentra září novotou. Na základě naší projektové dokumentace jsme provedli celkovou rekonstrukci tohoto historického objektu.

01.02 2010

V prosinci minulého roku byla naší firmou dokončena a zkolaudována stavba obytného domu v Bublavě.

23.10 2009

Pokračuje I.etapa výstavby Božího Daru stavbou rodinného domu na p.p.č. 430/32.

23.10 2015

Dokončili jsme výstavbu 33 rodiných domků v Karlových Varech Tašovicích.

30.03 2009

Odborný časopis SVĚTLO, časopis pro světelnou techniku a osvětlování, psal o realizaci akce "Osvětlení kostela Zvěstování Panny Marie a kaple sv. Floriána v Ostrově" kde jsme byli dodavatelem stavby, projektantem i autorem architektonického návrhu interiéru.

24.03 2009

Na konci roku 2008 byl zkolaudován a zprovozněn nový apartmánový dům " Apartmány 84" na Božím Daru. Stavbu včetně projektové dokumentace provedla naše společnost.

23.03 2009

Dále v současné době provádíme, dle naší projektové dokumentace, stavební úpravy Radnice Boží Dar čp.1 .

10.03 2009

Po dokončení projektové dokumentace ke stavebnímu povolení v podrobnostech pro provádění stavby na akci "Stavební úpravy školy na centrální depozitář Krajského muzea Karlovarského kraje p.o. v Chebu", jsme zahájili i stavební práce na této akci.

06.03 2009

V závěru roku byl zkolaudován a předán investorovi rodinný domek na Božím Daru. Naše společnost zpracovala kompletní projektovou dokumentaci a provedla i samotnou stavbu domu.

18.02 2009

V těchto dnech dokončujeme a připravujeme k předání projektovou dokumentaci ke stavebnímu povolení : "Stavební úpravy výrobního areálu společnosti Realistic a.s.

07.01 2009

V závěru roku jsme dokončili a předali Městu Ostrov projektovou dokumentaci pro stavební řízení v podrobnostech pro provádění stavby "Revitalizace městského koupaliště na sportovně rekreační areál s celoročním využitím - Plavecký areál Ostrov".

11.04 2008

Právě probíhají dokončovací práce a následná kolaudace objektu s prodejními prostory, jako 2. etapa výstavby Komerčního centra Ostrov. Stavba byla provedena dle projektové dokumentace vypracované naší společností.

31.10 2008

V současné době naši projektanti dokončují projektovou dokumentaci ke stavebnímu řízení na výstavbu 3.etapy Komerčního centra Ostrov - Čerpací stanice pohoných hmot .

22.10 2008

I v letošním roce naše společnost spolupracovala při pořádání Dětského filmového a televizního festivalu Oty Hofmana v Ostrově.

04.09 2008

Pokračuje výstavba prodejních hal v Ostrově - II. etapa výstavby Komečního centra Ostrov. Projektovou dokumentaci ke stavebnímu povolení zpracovala naše společnost.

04.08 2008

Ocenění pro stavbu "Historický Ostrov" , 2. místo v soutěži "Stavba Karlovarského kraje".

21.07 2008

Nadále probíhá výstavba 33rodinných domů v Karlových Varech - Tašovice.

22.05 2008

Zpracováváme projektovou dokumentaci ke stavebnímu povolení a realizaci stavby památkově chráněného objektu "Radnice Boží Dar".

21.05 2008

SKI areál Neklid - Sedačková lanovka Klement - Neklid.

21.05 2008

Realistic a.s. Karlovy Vary - Firma s tradicí od roku 1929 dozná výrazných změn stávajících výrobních prostor...

20.05 2008

Pro město Ostrov byly již započaty práce na projektové dokumentaci ke stavebnímu povolení a realizaci stavby "Revitalizace městského koupaliště na sportovně rekreační areál s celoročním využitím". Stavba byla úspěšně projednána v územním řízení a práce v přípravě stavby dále pokračují. Vydanné územní rozhodnutí nabylo právní moci.

20.05 2008

Palác princů - Městská knihovna Ostrov. Zastupitelstvo města schválilo podobu a koncepci řešení knihovny a ...

01.04 2008

Centum komplexnich služeb pro potřeby základního vzdělávání na Ostrovsku je jedna z dalších projektových dokumentací, kterou jsme pro Město Ostrov dokončili.

06.03 2008

Pokračujeme ve výstavbě 33 rodinných domů na p.p.č.123/1 a 123/42, Karlovy Vary Tašovice

06.03 2008

Rodiný dům na p.p.č. 586 a 587/1, Karlovy Vary, Rybře - Stará Role

03.03 2008

Dle námi zpracované projektové dokumentace jsme dokončili výstavbu dvou objektů ve městě Boží Dar.

26.02 2008

V Ostrově probíhá stavba prodejny Lidl , jako I.etapa výstavby Komerčního centra. Projektová dokumentace na tuto akci byla vypracována projektanty naší společnosti.

24.01 2008

Další projektovou dokumentaci, kterou jsme zpracovali pro Město Ostrov je projektová dokumentace k územnímu řízení na výstavbu Sportovní haly v Ostrově.

16.01 2008

Dokončená novostavba rodinného domu na p.p.č.165/270 v Karlových Varech - Jenišově. Tata stavba rodinného domu byla realizována podle projektové dokumentace vypracované projektanty naší společnosti.

14.01 2008

Město Ostrov plánuje v Ostrově výstavbu nového plaveckého areálu. Dokončili a předali jsme projektovou dokumentaci k územnímu řízení na tuto stavbu v rámci akce "Revitalizace městského koupaliště na sportovně rekreační areál s celoročním využitím"

25.10 2007

Naše společnost spolupracovala při pořádání 39. ročníku Dětského filmového a televizního festivalu Oty Hofmana v Ostrově.

12.10 2007

Naše společnost byla mezi těmi kdo se se svými návrhy, projekty i řemeslným provedením podíleli na realizaci obnovy historické části města Ostrov.

12.10 2007

Dokončili jsme stavbu Ekocentra Ostrov, dle projektové dokumentace a architektonického návrhu, který vypracovala také naše společnost, a která je součástí projektu "Obnova a podpora návštěvnosti regionálně významného rozsáhlého komplexu barokních památek (zámeckého areálu a areálu kláštera) v historické části města Ostrova

24.09 2007

Naše společnost v současné době zajišťuje výstavbu několika rodinných domů

28.08 2007

Zahájili jsme výstavbu rodinných domů na p.p.č.123/1 a 123/42 k.ú. Karlovy Vary dle projektové dokumentace, kterou také vypracovala naše společnost.

19.07 2007

Naše společnost dokočila stavební úpravy objektu čp.764 v Jáchymově - přestavba na penzion.

18.07 2015

Dále jsme dokončili studii "Víceúčelová sportovní hala Ostov" .

17.07 2015

Dokončili jsme studii na "Využití Paláce princů pro Městskou knihovnu Ostrov" .

27.04 2007

Dokočili jsme projektovou dokumentaci pro stavební řízení na stavbu "Historický Ostrov I.etapa - Klášterní zahrada - KAŠNA", která je součástí projektu "Obnova a podpora návštěvnosti regionálně významného rozsáhlého komplexu barokních památek (zámeckého areálu a areálu kláštera) v historické části města Ostrova

24.04 2007

Společnost dokočila studii na "Revitalicazi městského koupaliště na sportovně rekreační areál s celoročním využitím" na koupaliště v Ostrově.

16.04 2007

Dokončili jsme projektovou dokumentaci na akci "Památník obětem násilí na Ostrovsku ve 20. století", který bude umístěn v Kapli sv.Floriána v Ostrově.

25.03 2007

Naše společnost dokončila projektovou dokumentaci ke stavebnímu řízení a realizaci stavby na akci "Stavební úpravy Kostela sv. Petra a Pavla v Kostelní Bříze" .

05.03 2007

Na základě námi zpracované projektové dokumentace jsme dokončili výstavbu rodinného domu v Karlových Varech - Jenišově.

05.03 2007

Naše společnost dokončila studii na využití ostrovského zámku na "Městské centrum"

27.02 2007

V tomto měsíci zahájila provoz Salaš v osadě Ryžovna u Božího Daru. Tato Salaš byla vybudována dle projektové dokumentace vypracované projektanty naší společnosti.

12.12 2006

Zprávy z tisku o stavbách, na které byla projektová dokumentace zpracována projektanty naší firmy.

18.10 2006

Dne 25.dubna 2006 jsme vás informovali o výstavbě několika rodinných domků. Dva rodinné domy na Božím Daru právě dokončujeme.

20.09 2006

Zahájili jsme výstavbu Ekocentra v areálu Kláštera Ostrov

29.08 2006

Dokončili jsme studii na akci "Měšťanský pivovar Sokolov v klášteře sv. Antonína Paduánského"

10.08 2006

V těchto dnech dokončujeme stavební úpravy bytového domu, ul. Odborů č.p.615, Ostrov, dle naší společností zpracované projektové dokumentace

14.07 2006

Naše společnost dokončila projektovou dokumentaci k územnímu řízení na akci " Výstavba komerčního centra na p.p.č.1132/9 a p.p.č.1132/12 Ostrov

10.07 2006

Město Ostrov poděkovalo naší společnosti za spolupráci při organizaci oslav města Ostrova u příležitosti 675. výročí získání městských privilegií.

16.05 2006

Naše společnost zpracovala studii na výstavbu víceúčelové haly v obci Boží Dar

04.05 2006

V současné době se dokončuje, dle námi zpracované projektové dokumentace, rekonstrukce obytného domu "Vila Fink" v ulici Krále Jiřího v centru Karlových Varů.

25.04 2006

Naše společnost v současné době zajišťuje výstavbu několika rodinných domů

25.04 2006

Dokončily jsme projektovou dokumentaci k územnímu řízení na akci "Novostavba bytového domu ul. Na Vyhlídce, p.p.č. 1310/8 a p.p.č. 1309/1, Karlovy Vary

13.04 2006

V současné době dokončujeme projektovou dokumentaci ke stavebnímu řízení, na výstavbu 33 řadových rodinných domů v Karlových Varech - Tašovicích

13.04 2006

Po podpisu smlouvy o dílo byly zahájeny práce na akci "Obnova a podpora návštěvnosti regionálně významného rozsáhlého komplexu barokních památek (zámeckého areálu a areálu kláštera) v historické části města Ostrov - II etapa

10.04 2006

Dokončili jsme Studii "SKI AREÁL PLEŠIVEC"

10.04 2006

Dokončili jsme Studii a Dokumentaci k územnímu řízení na akci "Regenerace objektu na vrcholu Klínovce"