kontakty


JURICA a.s.

Boží Dar 176, 362 62

Ing. Anton Jurica           jediný akcionář, předseda správní rady
a statutární ředitel  

353 176 632
jurica@jurica.cz     
       

 

 


ATELIÉR OSTROV:

Staré náměstí 53, 363 01
tel.: 353 844 402, 353 176 631
fax.: 353 176 638

Jiří Mrštný

vedoucí projektant stavební
vedoucí projekčního střediska

353 176 641
mrstny@jurica.cz
Richard Schart vedoucí projektant stavební  

353 176 642
schart@jurica.cz

Ing. Tomáš Ferenc

samostatný projektant TZB

353 176 647
ferenc@jurica.cz

Ing. arch. Klára Rašková samostatný projektant

353 176 637
raskova@jurica.cz

Ing. Irena Pečimúthová
(Vimrová)
vedoucí rozpočtářka a kalkulantka

353 176 649
pecimuthova@jurica.cz

Karla Gottschierová asistentka a personální referentka

353 176 631
gottschierova@jurica.cz

Karel Matička vedoucí účetní

353 176 634
maticka@jurica.cz

Romana Lubinová   provozní účetní
a administrativní pracovnice

353 176 635
lubinova@jurica.cz

Ludmila Lišková administrativní pracovnice - referentka

353 176 646
liskova@jurica.cz

Václav Žibek   stavbyvedoucí - vedoucí
stavebního střediska 2  

606 635 634
zibek@jurica.cz

Stanislav Svoboda vedoucí výroby, stavbyvedoucí

353 176 636
602 128 445
svoboda@jurica.cz

Tomáš Jandík stavbyvedoucí - vedoucí
stavebního střediska 3

724 363 434
jandík@jurica.cz

Lubor Štěpánek stavbyvedoucí - vedoucí stavebního střediska 1

602 746 874
stepanek@jurica.cz

 
 

ATELIÉR SOKOLOV:

Křížová 121, 356 01 Sokolov
tel.: 352 624 093, 352 601 543, 352 603 455
fax.: 352 624 093

Ing. Pavel Borák vedoucí projektant stavební
vedoucí projekčního střediska

352 601 543      
borak@jurica.cz

Miroslav Fischer   vedoucí projektant stavební

352 603 455
fischer@jurica.cz

Martin Vokoun samostatný projektant TZB

352 603 455
vokoun@jurica.cz

Jan Černík samostatný projektant TBZ

352 603 455
cernik@jurica.cz

Ing. Vojtěch Nádvorník samostatný projektant elektro

352 601 543
nadvornik@jurica.cz

Radka Staníková projektantka stavební

352 603 455
stanikova@jurica.cz

Ing. Olga Novotná   projektantka stavební

352 603 455
novotna@jurica.cz

Eva Marková projektantka stavební - rozpočtářka

352 624 093
markova@jurica.cz

Kamila Nováková planografie

352 624 093
novotna@jurica.cz

Iveta Hrbková administrativní pracovnice

352 603 455
hrbkova@jurica.cz